Bo$ Konu$ BLA BLA BLA BLA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bo$ Konu$ BLA BLA BLA BLA

Seni duyan, dinleyen kim? Konus, konus bosa gitsin! Duysa bile…anlayan kim? Konus, konus bosa gitsin! Ömür kosa kosa bitsin!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhabaaa.....................

+2
Admin
naz
6 posters
YazarMesaj
naz

naz

Merhabaaa..................... Empty
MesajKonu: Merhabaaa.....................   Merhabaaa..................... Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 8:07 am

merhaba naz ben.....siteniz hayirli ugurlu olsun bende mod olabilirmiyim sayin yonetim cok iyi katki da bulunurum ? [b] Embarassed Very Happy
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Merhabaaa.....................   Merhabaaa..................... Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 8:43 am

sLm naz OnceLLikLe iLgin iCin tsk ederiz bu Yonetimde Gorev aLmak istediGin iCin

]Moderator oLmak iCin Gereken biLgiLeri okumak icin buraya tikLayin ve Ba$vuruda buLununuz..
https://bos-konus.yetkin-forum.com
gslinuriye67

MesajKonu: Geri: Merhabaaa.....................   Merhabaaa..................... Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 10:53 am

[b][i]selam ben nuriye nasilsin bende simdi üye oldum ins. burasida cok egelceli gecer;)
admin2
Admin
Admin
admin2

MesajKonu: Geri: Merhabaaa.....................   Merhabaaa..................... Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 11:10 am

hehehe hoşgeldin canım benim sen eskilerdensin hehe
a$$eCik

a$$eCik

MesajKonu: Geri: Merhabaaa.....................   Merhabaaa..................... Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 2:25 pm

gslinuriye67 demiş ki:
[i]selam ben nuriye nasilsin bende simdi üye oldum ins. burasida cok egelceli gecer;)

[b]hOStgeldin nuricim eski kadr0 yawas yawas toPLanio n mutLu bize we ne mutLu turkum diene Very Happy
kutsi-ist

MesajKonu: Geri: Merhabaaa.....................   Merhabaaa..................... Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 3:09 pm

mrb nasılsın

Merhabaaa.....................
1 sayfadaki 1 sayfası