Bo$ Konu$ BLA BLA BLA BLA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bo$ Konu$ BLA BLA BLA BLA

Seni duyan, dinleyen kim? Konus, konus bosa gitsin! Duysa bile…anlayan kim? Konus, konus bosa gitsin! Ömür kosa kosa bitsin!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vaktimizi en COK ne YAPArken HarciyorUZ ?

3 posters
YazarMesaj
fbli_cocuq

fbli_cocuq

Vaktimizi en COK ne YAPArken HarciyorUZ ? Empty
MesajKonu: Vaktimizi en COK ne YAPArken HarciyorUZ ?   Vaktimizi en COK ne YAPArken HarciyorUZ ? Icon_minitimeCuma Şub. 22, 2008 6:11 pm

[i] ben herhalde en cok bilgisayar basına harcıyorum. Uyumadan durabilsem bilgisayardan hic ayrılmayacagımda durulmuyor.
Razz
a$$eCik

a$$eCik

MesajKonu: Geri: Vaktimizi en COK ne YAPArken HarciyorUZ ?   Vaktimizi en COK ne YAPArken HarciyorUZ ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 4:44 pm

Bende bu araLar uyuyarak gunLeri oLduruyorum aksam saatLerdede Msn e Giriom iste sora bura damLiom aha gecedE bitio boLe Very Happy
kardeLen

kardeLen

MesajKonu: Geri: Vaktimizi en COK ne YAPArken HarciyorUZ ?   Vaktimizi en COK ne YAPArken HarciyorUZ ? Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 7:11 am

bilgisayar basinda ve okulda :S

Vaktimizi en COK ne YAPArken HarciyorUZ ?
1 sayfadaki 1 sayfası