Bo$ Konu$ BLA BLA BLA BLA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bo$ Konu$ BLA BLA BLA BLA

Seni duyan, dinleyen kim? Konus, konus bosa gitsin! Duysa bile…anlayan kim? Konus, konus bosa gitsin! Ömür kosa kosa bitsin!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

duydugum bi itiraf...

2 posters
YazarMesaj
fbli_cocuq

fbli_cocuq

duydugum bi itiraf... Empty
MesajKonu: duydugum bi itiraf...   duydugum bi itiraf... Icon_minitimeCuma Şub. 22, 2008 5:59 pm

ben çocukken biraz safmışım herhalde....çok garip şeyler düşünürmüşüm bir iki örnek vermek istiyorum;
mesela ben sadece babamla evleneceğim sanıyordum.bütün kız çocuklarının babalarıyla erkek çocukların da anneleriyle evlendiğni , onların hiç yaşlanmadığını düşünürdüm...

bir de annem bana sürekli allahın çok büyük olduğunu,bu dünyadaki en büyük varlığın o olduğunu söylerdi,bendeki de çocuk aklı işte,evin penceresinden bakınca karşıda büyük bir su deposu vardı,iki sene onu allah sandım ve yanından geçemedim...baka baka dualar ettim.en sonunda anneme söyledim,anne ben çok korkuyorum yanından geçsem bir şey yapar mı diye Very Happy annem de söyledi bana nasıl bir şey olduğunu Smile

ben acaippp koptum yafss varmi sizinde boyleee ???
[b] Very Happy Very Happy Very Happy
a$$eCik

a$$eCik

duydugum bi itiraf... Empty
MesajKonu: Geri: duydugum bi itiraf...   duydugum bi itiraf... Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 4:18 pm

Muahuaaaaa oLdummm yaa omursun fbli senii ..guLdurdun Gece Gece Very Happy Very Happy Very Happy

duydugum bi itiraf...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Itiraf et, tabikiii edebilirsen;)
» Kimsenin bilmediklerini birbirimize itiraf edelim .